18 Haziran 2011 Cumartesi

Terkos Sezonu Başladı


Haziran ayının en güzel tarafı (Fotomaç gazetesiyle Fener'in transfer bombalarını takip etmekten sonra) Terkos Pasajı sezonunun başlamış olmasıdır. Her sene büyük vurgunlar yaptığım pasajdan (koridordan mı desem?) bu sene de elim boş dönmedim. Girişte sağ taraftaki favori dükkanımdan tanesi 5 tl'den 3 enfes tişört patlattım. Üstelik diğer dükkanlara bakmadım bile. Bir günde tüm zevki heba etmeyeyim diyorum.


Pasajdaki alışverişin sırrı, acele etmeden sabırla kıyafetleri didiklemektir. Giysi tepeleri arasında itişen kadınlar canınızı sıkabilir. Bu yüzden buraya asla yorgun ve aç gelmeyin. Peşinize negatif enerjili birini takmayın. Bu çok önemli, çünkü ilk tırtıklamalarda denk gelen işporta malları sizi hemen demoralize edebilir. Fakat burada Zara, Top Shop, Stradivarius ve H&M'nin Türkiye'de hiç bulunmayan modellerine denk gelebilirsiniz.


Zara

10 yorum :

 1. aslında daha bir çok nadide parça mevcut.. ama kalabalıktan başı dönüyor insanın

  YanıtlaSil
 2. bugün ben de Terkos'u didikledim ama bulamadım gönlümce birşeyler. kalabalık boğdu beni.

  YanıtlaSil
 3. uzun zaman sonra seni blogda görmek güzel :)..ben de bugün biraz didikledim.. bayanlara yönelik çok şey vardı aslında..bu yılın modası çiçek desenli gömlekler kapış kapış gidiyordu.. kiss grubunun tişörtünü bulan fransız kız çığlıklara boğuldu hattta

  YanıtlaSil
 4. bi kız olarak ben bile o sarı tişörtten aldım, hem ucuz hem güzel.

  YanıtlaSil
 5. zaten bu aralar sarı tişörtü herkeste görmeye başladım

  YanıtlaSil
 6. şu an çok leziz George Best t-shirtleri mevcut. ama bu yaz iyi mallar geldi terkos'a. lynyrd skynyrd'dan rocky'ye, back to the future'dan the who'ya çok bomba tişörtler indirdim. allah terkos'u başımızdan eksik etmesin!

  YanıtlaSil
 7. bak back to the future tişötyüne denk gelmedim.. denk geleydim alırdım anında !

  YanıtlaSil
 8. Çok belli defoları da da yoksa gerçekten cillop bir alışveriş olmuş :)

  YanıtlaSil
 9. en sağdaki beyaz olan çoktan pijamalık tişörler grubuna dahil oldu bile. yaka delik deşik oldu. ama diğerlerinden hala memnunum.

  YanıtlaSil