8 Şubat 2012 Çarşamba

Minimalist Star Wars Afişleri

Stilini pek sevdiğimiz "Return Of The Jedi" afişinin yaratıcısından konuyla alakalı olmayan ama aynı stildeki yine pek güzel "Evil Dead" afişini de yayına ekledim.


4foster the people - pumped up kicks

8 yorum :

 1. cuma günü episode 1 3d ye gidedek lucas'a son bir şans daha vereceğim

  YanıtlaSil
 2. lucas kendini yeni bir üçlemeyi nolan a çektirerek kurtarır ancak.

  YanıtlaSil
 3. bayildim. star wars hayranliginin hep erken yasta baslamasi gerektigini dusunurdum fakat yanilmisim. yas geldi 34'e gitgide artan bir hayranlik soz konusu.

  YanıtlaSil
 4. star wars'ın yaşı yoktur:) Okan D Phantom Menage nasıl?

  YanıtlaSil
 5. phantom menace'ı sinemada tekrar görmek için gidilir. 3 d tam bir skandal. gelmiş geçmiş en kötü 3 d deneyimiydi. o kadar kötüydü ki cgı yoda bile canımı sıkmadı.bir umut jar jarın kazara öldürdüğü droid sahnelerini silerler diyordum ama dünyada benim dışımda o sahneden rahatsız olan biri yok galiba. benim içinse sinema tarihinin en rahatsız edici sahnesi

  YanıtlaSil
 6. O sahneden rahatsız olan var, olmaz mı? Hatta Lucas'a sormuşlar, bu kadar ciddi bir filmde bu laubalilik niye diye, cocuklar Jar Jar'ı pek seviyor olmuş cevabı...E malum George paraya tapar, daha fazla oyuncak satmak için yapmayacağı şaklabanlık yok.

  YanıtlaSil
 7. söyleyip duruyorum, "happy meal"ci lucas. yaw transformers star wars oyuncağına bile ses çıkarmadı paragöz. motorsiklete dönüşen luke vardı. hani speeder falan da değil motorsiklet.

  YanıtlaSil
 8. ha bir de star wars ın yaşı yoktur da, yeni üçlemelerden sakın başlamayın yoksa özellikle episode II sagadan soğutur falan aman dikkat. IV, V, VI, I, II, III, IV, V, VI diye gitmek lazım.

  YanıtlaSil