5 Aralık 2012 Çarşamba

Muk Design

Buluşmaya biraz erken gelmek (Asla geç kalmam) gibi kötü bir huyum var. Birini beklemek sıkıcı bir iş, illa oyalanacak bir şey bulmak lazım. Örneğin bir kitabevinin önündeki buluşmalar nispeten daha az sıkıcıdır çünkü kitaplar arasında zaman geçirmek bu beklemenin gerginliğini (Neden bilemiyorum) fazlasıyla alır. Bir de kırtasiye bölümü vardır ki geç kalan kişiye duyulan siniri bile ortadan kaldırabilir. Asla kullanmadığım ve kullanmayacağım onlarca şeyi denerim. Kalemler, tarama uçları (Asla kullanmadım) ve tabi ki defterler ve ajandalar.


"Üreten beyinler için akıl defterleri, büyüklere oyuncaklar" mottosuyla dikkatimi çeken (Çok da üretken bir beynim yok ama oyuncaklara bayılırım) Muk Design'dan hemen bir ajanda sipariş ettim. 


Muk Design'in genç tasarımcısı Elif Defter ve ajanda tasarımında bazen pek de alışık olmadığımız malzemeleri  (Kumaş, deri ve plastik) de kullanarak defterseverler için çok cazip seçenekler sunuyor. "İstikamet Kadıköy" etkinlikleri kapsamında "Kendi defterini kendin yap" atölyesini açan Muk Design, defter ve ajandalarınızı istediğiniz gibi tasarlama fırsatını da sağlıyor. 


İletişim bilgileri ise şöyle: elif@mukdesign.com, https://www.facebook.com/MukDesign, https://twitter.com/Muk_Design, http://pinterest.com/mukdesign/


Satış noktaları için bu linke tıklayabilirsiniz.
1 yorum :

  1. "Muk Design'in genç tasarımcısı Elif defter ve ajanda tasarımında bazen pek de alışık olmadığımız malzemeleri (kumaş, deri ve plastik) de kullanarak defterseverler için çok cazip seçenekler sunuyor." bunu anlayamadım. Kumaş, deri ve plastiği bir arada mı kullanıyor? Yoksa ürünlerinde bu maddelerden mi kullanıyor? Mesela bir ajanda plastik kaplı, biri deri, biri kumaş gibi.

    YanıtlaSil