23 Mart 2013 Cumartesi

Evde Yemek Serisi:Yarışma!

Bugüne kadar hep biz yaptık siz keyfine baktınız, şimdi sıra sizde! Evde Yemek Serisi sizin yemeklerinizi bekliyor. "İyi de bu yemek böyle mi yapılır!", "Ben buna şunu da koyuyorum", "Asıl şunu yapıp paylaşsanız", "Bizim orada şöyle birşey yapıyorlar, bu adamlar onu görse kendilerinden geçerler", "Yemek iyi güzel de o fotoğraflar ne öyle!" diyenler önce mutfağa, sonra klavye başına. Favori yemeğinizi yapın, fotoğraflayın, anlatın ve bize gönderin.

Ev yapımı pastırmalı hamburger
Evde Yemek Serisi: Hamburger
Evde Yemek Serisi'ni takip edenler formatı bilir. Bilmeyip de yarışmayla ilginenler bir zahmet baksınlar. Çok da bilinmeyen ya da yapılmayan yemekler tabiki ilgi çekecektir. Yemekleri tadamayacağımız için fotoğraflar ve anlatımlar çok önemli. Ama özellikle fotoğraflar. Ne kadar çok ve güzel fotoğraf o kadar köfte!

Ekmek üstü nohut ezmesi
Evde Yemek Serisi: Nohutlu Ekmek Üstü
Gelen yazıları aralıklarla kısa kısa sizinle paylaşacağız ve aralarından en çok beğendiğimiz 3 yazıyı bloğumuzda yayınlayacağız. Yayınlamakla kalmayıp süpriz hediyeler de vereceğiz!

Yazılarınızı cukurcumatimes@gmail.com adresine istediğiniz şekilde ve formatta gönderebilirsiniz. Gerisini bize bırakın. Şimdi mutfak zamanı!

2 yorum :

  1. eşim nuray şırdan yazısı ile katılacağını belirtti

    YanıtlaSil
  2. bize ilk yazıyı gönderen bahar arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. evde frankfurter. yaratıcı...

    YanıtlaSil