24 Mart 2013 Pazar

Evde Yemek Yarışması İlk Fotoğraflar!

Evde yemek yarışması

"Selamlar, günaydın! Uzun zamandır evde kahvaltı yapmıyordum. Yarışma yazısını okuyunca arkadaşıma bir kahvaltı hazırlayayım dedim. E hazırlamışken de resimlerini size göndereyim dedim (Fotoları iPhonela çektim. Olsun o kadar!). Türk usulü İngiliz kahvaltısı hazırladım. Bacon yerine pastırma kullandım. Arkadaşım bayıldı! :) Yapım aşamasını falan yazmadım zaten herşey gayet açık. Bize afiyet olsun, size iyi pazarlar!"

Türk usulü pastırmalı İngiliz kahvaltısı
Eylül'ün Türk usulü İngiliz kahvaltısı
Eylül'e teşekkürler, eline sağlık. Yumurtalara bayıldık! Yarışmanın ikinci yazısı da geldi. Pazar sabahı hemen sizinle paylaşalım dedik. Tabi aslında biz de birşeyi görmüş olduk; yazısız fotoğraflar da gayet çekici ve ilham verici. Yazıyla uğraşamam diyenler yemeklerini fotoğraflasın yollasın! Yeni fotoğraflar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Yorumlarınızı bekliyoruz. 

5 yorum :

 1. dikdörtgen şeklinde yumurta. bu bile yeter.

  YanıtlaSil
 2. kabuğu soyulmamış domates (hele de bu mevsimde) olmamış demek zorunda bırakıyormuşcasına bir his uyandırdı..

  itiraf etmeliyim ki puanı buradan kırmak zorundayım..

  YanıtlaSil
 3. kabuğu soyulmamış domatesten puan kıralım ama yumurtadan da puanı verelim. pazar sabahı böyle iştah açıcı fotoğraf için de bir puan.

  YanıtlaSil
 4. ben bu kahvaltıya bayıldım. gayet cesurca olmuş. bu aralar biri de çıkıp da çılbır yaparsa hiç şaşırmam.. kabuğu soyulmuş domates meselesine hiç takılmadım. yaz gelmeden domatese ağzımı sürmeyeceğimden yumurtalara odaklanalım derim ben. fasylyeler ise günün yıldızı. bunu yiyip tarlada akşama kadar tütün toplayabilirim

  YanıtlaSil